Kongre - Seminer Organizasyonu

Profesyonellerin katıldığı kongre seminer organizasyonları ancak profesyonellerin ellerinde kusursuz olabilir. Her bir elemanı yıllarca bu sektörde hizmet vermiş olan kongre ekibimiz; otel seçeneklerinden; baskılı materyallere; promosyon malzemelerinden; teknik donanıma kadar tüm detayları sizin için düşünmektedir.

ORGANİZASYON MERKEZİ

HİZMETLERİMİZ

Kongre Merkezleri

Kongre Seminer Organizasyonu

Ön Keşif

Kongre Seminer Organizasyonu

Konaklama

Kongre Seminer Organizasyonu

Web Sitesi

Kongre Seminer Organizasyonu

Kayıt Deski Oluşturma

Kongre Seminer Organizasyonu

Transfer

Kongre Seminer Organizasyonu

Lojistik

Kongre Seminer Organizasyonu

Simültane Tercüme

Kongre Seminer Organizasyonu

Tercüman

Kongre Seminer Organizasyonu

Teknik Ekip ve Ekipman

Kongre Seminer Organizasyonu

Bayrak Dekorasyon

Kongre Seminer Organizasyonu

Promosyon Malzemeleri

Kongre Seminer Organizasyonu

Fotoğraf Video Çekimi

Kongre Seminer Organizasyonu

NASIL ÇALIŞIR ?

Brifing

Müşteri isteklerinin alındığı ilk toplantı

Konsept

Brif doğrultusunda temanın belirlenmesi

Planlama

Etkinlik kurgusu ve bütçenin hazırlanması

Check List

Kontrol listesinin hazırlanması ve üretim takvimi

Event Brief

Tüm ekiple yapılacak kurgu toplantısı

Senaryo

Etkinlik senaryosunun hazırlanması

Takip

Son düzenleme için etkinlik alanında tüm ekiple buluşma


Risk

Etkinlik risk faktörlerinin gözden geçirilmesi (Hava durumu - trafik vb.)

Son Toplantı

Müşteri ile sahada son toplantı


Saha

Ekip ve ekipmanların sahaya yerleşimi


Organizasyon

Planlama dahilinde etkinliğin hayata geçirilmesi

Raporlama

Bireysel / kurumsal müşteriye rapor sunumu


Kongre Seminer Organizasyonu

Alanında Profesyonellerin bir araya geldiği kongre organizasyonlarında hatasız bir süreci yönetebilmek için; kongre alanında uzman bir kadroyu bir araya getirdik. Yaşanabilecek tüm ihtimalleri göz önünde bulunduran ekibimiz; size sadece kongrenize hazırlanma imkanı sunuyor. Kongre Organizasyon Şirketleri-Kongre Organizasyon Firmaları-Kongre Düzenleyen Şirketler-Kongre Organizasyon Paketleri

Kongre  Organizasyonunda nelere dikkat etmelisiniz:

Her yıl düzenli olarak artmakta olup doğru kongre organizasyon firmaları ile çalışmak büyük önem taşımaktadır. Çünkü sektörümüzde kongre organizasyon yapan firmalar yıllardır bu alanda hizmet vermiş firmalar olarak tanınmaktadırlar. Buradaki en önemli konu ise kongre öncesi faaliyetler ile ilgili planlama sürecinin iyi şekilde değerlendirilmesi gerekliliğidir. Doğru plan başarıyı da beraberinde getirmektedir.

Kongre Organizasyonunda Vermiş Olduğumuz Hizmetler;Kongre Merkezleri Ön Araştırma: Kongre organizasyonu ile ilgili en önemli seçimlerden biri doğru kongre merkezinin seçilmesidir. Ulaşım alanlarına yakınlığı; konfor; şehir merkezine olan mesafe bu değerlendirmedeki kriterlerimizin önceliğini oluşturmaktadır. Bu konuda Organizasyon Merkezi olarak seçenekleri müşterilerimiz için oluşturuyoruz.

Kongre Ön Keşif Gezileri: Kongre Organizasyonu ile ilgili mekan belirlemesinin ardından mekan ile ilgili kriterlerimizin uygunluğu için ön keşif gezileri düzenliyoruz.

Kongre Konaklama Alternatifleri Belirlenmesi: Kongre katılımcılarının konfor ve rahat bir ortamda konaklamaları için kongre merkezine yakın seçenekleri belirliyoruz. Kongre Mekanları- Kongre Merkezleri

Kongre Bütçesi Belirlenmesi: Doğru bileşenlerin seçimin ardından kongre organizasyonu bütçesini öngörülmeyen giderleri de göz önüne alarak oluşturuyoruz.

Kongre Organizasyon Kayıt Web – Sitesi Oluşturma; Kongre organizasyonu kayıt işlemleri için kongreye özel bir web sitesi oluşturup kayıt işlemlerini buradan gerçekleştiriyoruz.

Kongre Call Center Oluşturma: Kongre Organizasyonu ile ilgili call center oluşturup her türlü soru ve cevap için iletişim kuruyoruz.

Kongre Promosyonel Malzeme Ve Baskılı Malzeme Tasarım, Uygulama: Kongre organizasyonuna özel ve ziyaretçilerin rahatlıkla kullanabilecekleri farklı ve kaliteli promosyon malzemeleri hazırlıyoruz.

Kongre Kayıt Deksi Oluşturma; Kayıt Organizasyonu; Kongre organizasyonu başlangıcında katılımcıların kayıtlarının tutulduğu ve profesyonel kongre hostes kadromuzun görev aldığı kayıt deski kuruyoruz.

Kongre Toplantı Salonlarının Organizasyonu: Kongre mekanı toplantı salonlarının dekorasyon ve genel hazırlık süreçlerini takip ediyor ve eksikliklere anında müdahale ediyoruz.

Kongre Ekipmanları Organizasyonu ( Çanta; Abstract V.S): Kongre organizasyonu süresince kongre katılımcılarının kullanacakları ekipmanların tasarımları ve imalatlarını gerçekleştiriyoruz.

Kongre Host – Hostes Temini : Yıllardır bir çok kongre, açılış, fuar organizasyonlarında başarılı ile görev almış host hostes kadromuz sizin marka değerlerinizin en önemli temsilcileri olduklarının bilinciyle hareket etmektedir. Sorunsuz ve sorumluluk sahibi ekip elemanlarımız size en doğru hizmeti sunmaya devam etmektedir Hostes Kirala- Hostes Temini- Host Kirala- Host Temini-Kongre Hostesi-Kongre Karşılama Hostesi

Kongre Transfer; Lojistik: Kongre Organizasyonu katılımcılarının transfer hizmetlerini yerel çözümlerle gerçekleştiriyoruz. Bu noktada en büyük avantajımız lokasyon bilgisi olan kişilerle çalışmak oluyor.

Kongre Ses Sistemi ve Dj Hizmeti: Ses Sistemi kiralama, Işık Sistemi Kiralama hizmeti ile profesyonel bir teknik altyapı sunuyoruz. Dj kiralama hizmetimiz ile de işitsel bir mükemmellik yaşıyorsunuz. Kongre Ses Sistemi Kiralama hizmeti-Kongre Dj Kirala

Kongre Simultane Tercüme Ekipmanı; Profesyonel ekipmanlar ve sıfır hata düzeyi hedefiyle çalışan simültane tercüme ekibimiz yıllardır başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Simültane çeviri- Simültane Sistem

Kongre Tercüman Organizasyonu; Kongre sırasında hedef kitleniz ile kuracağınız iletişimde size en büyük yardımı hizmet sektörünün en önemli bireylerinden olan Tercüman ekibi sağlamaktadır. Bünyemizde hizmet veren ve sektörel deneyime sahip tercüman kadromuzla kongre organizasyonunuzda işlerinizi kolaylaştırıyoruz. Kongre Tercüman Kirala-Kongre Tercüman Temini

Kongre  Bayrak Süsleme Hizmeti: Bayrak Süsleme; Kongre Süsleme konusunda tamamlayıcı bir etki bırakmaktadır. Üçgen Bayrak Süsleme; Kırlangıç Bayrak Süsleme; Masa Bayrağı Temini Kongrelerde kullanmış olduğumuz bayrak çeşitleridir.

Kongre Üçgen bayrak- Kongre Sopalı Bayrak- Kongre  Firma Bayrağı- Kongre Kırlangıç Bayrak- Kongre Masa Bayrağı- Kongre Yelken Bayrak

Kongre Fotoğraf Çekimi Hizmeti :  Kongre Organizasyonu Sırasında Fotoğrafçımız Kongre içerisinde en kaliteli kareleri çekerek size sunmaktadır.

Fotoğraf çekimi- Fotoğrafçı Kiralama

Kongre Organizasyonu Kamera Çekimi Hizmeti  Profesyonel Kameramanımız ve Kamera çekim hizmeti veren ekibimiz KOngre sırasında en değerli anlarınızda yanınızda oluyor Kamera çekimi kamera çekim Hizmeti

BİZE ULAŞIN

Biz Sizi Arayalım

Etkinlik Tarihini Seçiniz ?

Etkinlik Türünü Seçiniz ?

İkram Türünü Seçiniz ?

Başlangıç Saatini Seçiniz ?

Bitiş Saatini Seçiniz ?

Mekan Seçiniz ?

Hangi Yakadasınız ?

Adınız ve Soyadınız ?

E-Posta Adresiniz ?

Telefon Numaranız ?

Size Nasıl Ulaşalım ?