BAYİ BAYİ BAYİ BAYİ BAYİ Toplantıları

Hem hedeflerinizi gözden geçireceğiniz hem de iş birliğinizi kuvvetlendireceğiniz bir organizasyon. Konseptinize özel sahne; mekan dekorasyonundan, sanatçı seçimlerine, simultane sistemlerden, promosyon teminine kadar her türlü hizmet birimini toplantılarınızda yaşatıyoruz.

ORGANİZASYON MERKEZİ

HİZMETLERİMİZ

Mekan Temini

Bayi Toplantıları için konsept belirleme

Sanatçı-Sunucu Temini

Bayi Toplantısı Organizasyonu

Masa-Sandalye Dekorasyonu

Bayi Toplantısı Organizasyonu

Masa Sandalye Süsleme

Bayi Toplantısı Organizasyonu

Balon Süsleme

Bayi Toplantısı Organizasyonu

Bayrak Süsleme

Bayi Toplantısı Organizasyonu

Kumaş Süsleme

Bayi Toplantısı Organizasyonu

Çiçek Süsleme

Bayi Toplantısı Organizasyonu

Mum Dekorasyon

Bayi Toplantısı Organizasyonu

Ses-Işık-Görüntü Sistemleri

Bayi Toplantısı Organizasyonu

Jenaratör

Bayi Toplantısı Organizasyonu

Dj ve Arşivi

Bayi Toplantısı Organizasyonu

Simültane Sistemler

Bayi Toplantısı Organizasyonu

Çadır Sistemleri

Bayi Toplantısı Organizasyonu

Podyum Sistemleri

Bayi Toplantısı Organizasyonu

Havai Fişek Gösterileri

Bayi Toplantısı Organizasyonu

Catering Hizmeti

Bayi Toplantısı Organizasyonu

Sokak Satıcıları

Bayi Toplantısı Organizasyonu

Gösteri Ekipleri

Bayi Toplantısı Organizasyonu

Dans Grupları

Bayi Toplantısı Organizasyonu

Müzik Grupları

Bayi Toplantısı Organizasyonu

Trio

Bayi Toplantısı Organizasyonu

Sahne Stand Tasarımı

Bayi Toplantısı Organizasyonu

Host - Hostes Temini

Bayi Toplantısı Organizasyonu

Araç Kiralama

Bayi Toplantısı Organizasyonu

Promosyon Malzemeleri

Bayi Toplantısı Organizasyonu

Konaklama

Bayi Toplantısı Organizasyonu

NASIL ÇALIŞIR ?

Brifing

Müşteri isteklerinin alındığı ilk toplantı

Konsept

Brif doğrultusunda temanın belirlenmesi

Planlama

Etkinlik kurgusu ve bütçenin hazırlanması

Check List

Kontrol listesinin hazırlanması ve üretim takvimi

Event Brief

Tüm ekiple yapılacak kurgu toplantısı

Senaryo

Etkinlik senaryosunun hazırlanması

Takip

Son düzenleme için etkinlik alanında tüm ekiple buluşma


Risk

Etkinlik risk faktörlerinin gözden geçirilmesi (Hava durumu - trafik vb.)

Son Toplantı

Müşteri ile sahada son toplantı


Saha

Ekip ve ekipmanların sahaya yerleşimi


Organizasyon

Planlama dahilinde etkinliğin hayata geçirilmesi

Raporlama

Bireysel / kurumsal müşteriye rapor sunumu


Bayi Toplantısı Organizasyonu

Bayi toplantısı birkaç güne sığdırılmış bir organizasyon gibi görünse de aslında aylarca hazırlıklarının sürmesi gereken bir süreçtir. Yüzlerce bayinin katılım gösterdiği bu süreci iyi idare etmek de sektörel tecrübe ve birikimi zorunlu kılmaktadır.

Bayi Toplantısı Organizasyonunda nelere dikkat etmelisiniz:
Memnuniyetsiz olarak ayrılmış tek bir bayinin bile olmaması için Bayi Toplantısı Organizasyonu gerçekleştireceğiniz Otelin sahip olduğu ve olmadığı özelliklerinden transfer aracının konforuna, Bayi Toplantısı Organizasyonu gala Organizasyonu sahnesinden promosyon malzemesine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olması gerekmektedir.

Bayi Toplantısı Organizasyonunda Vermiş Olduğumuz Hizmetler;

Bayi Toplantısı Konsept Belirleme
Bayi toplantısının önce bayileriniz devamındaysa basında ses getirmesi için alınan brief doğrultusunda en yaratıcı projeyle karşınıza çıkıyoruz. Bayi Toplantısı Şirketleri- Bayi Toplantısı İstanbul- bayi Toplantısı Firmaları
Bayi Toplantısı Organizasyonu Mekan Temini

Bayi toplantısının gerçekleştirileceği alan çok iyi seçilmelidir. Havaalanına; konaklamaların yapıldığı diğer Toplantı otellerine; şehir merkezine olan mesafeleri makul düzeylerde tutulmalıdır. Bayi toplantısı organizasyonu sırasında yaşanabilecek sorunların çözümü için ulaşılabilirlik açısından doğru değerlendirilmelidir. Mevsimsel değişiklikler göz önünde tutularak kapalı ve açık alan alternatifleri mutlaka bulunan bir mekanla anlaşılmalıdır. Bayi Toplantısı Mekan Alternatifleri. Bayi Toplantısı Mekanları.
Bayi Toplantısı Sanatçı-Sunucu Temini:

Sizin için; Bayi toplantısı Organizasyonunu doğru şekilde yönetebilecek ve anlık olaylara karşı çözümcü bir sunucu seçiyoruz. Bayilere keyifli anlar yaşatabilecek ve repertuarı geniş bir sanatçıyı birlikte seçiyoruz ve  Gala Gecesi’nde sahne almasını sağlıyoruz. Sanatçı Temini- Sunucu Temini- Bayi Toplantısı Sanatçı Alternatifleri
Bayi Toplantısı Masa Sandalye Süsleme Hizmeti:

Günümüz organizasyonlarının fark yaratan unsur masa sandalye süsleme hizmeti olarak kendisini göstermektedir. Yılların birikimine sahip dekoratörlerimiz size özel tasarımlarıyla masalarınıza farklı bir şıklık katmaktadırlar. Bayi Toplantısı Süsleme Firmaları- Bayi Toplantısı Organizasyonu Süsleme Alternatifleri- Bayi Toplantısı Organizasyonu Modelleri.


Bayi Toplantısı Balon Süsleme Hizmeti

Bayi Toplantısı süslemeleri açısından en önemli hizmet birimi balon dekorasyonu olmaktadır. Organizasyon Merkezi Rengarenk Balon süsleme hizmeti ile Bayi Toplantısınuza renk katmaktadır. Papatya balon Süsleme-Zincir Balon Süsleme- Nazar Boncuğu Balon Süsleme- Harf Balon Süsleme- Kapı Takı Balon Süsleme-Baskılı Balon- Balon Süsleme Organizasyonu için kullanmış olduğumuz Balonlarla süsleme hizmet birimlerimizdir.

Bayi Toplantısı Zincir Balon Süsleme –Bayi Toplantısı Organizasyon Kapı Takı Balon - Bayi Toplantısı Balon dağıtımı-Bayi Toplantısı Uçan Balon-Bayi Toplantısı Organizasyonu Balon Süsleme Şekilleri


Bayi Toplantısı Bayrak Süsleme Hizmeti

Bayrak Süsleme; Bayi Toplantısı Süsleme konusunda tamamlayıcı bir etki bırakmaktadır. Üçgen Bayrak Süsleme; Kırlangıç Bayrak Süsleme; Masa Bayrağı Temini Bayi Toplantısında kullanmış olduğumuz bayrak çeşitleridir.

Bayi Toplantısı Üçgen bayrak- Bayi Toplantısı Sopalı Bayrak- Bayi Toplantısı  Firma Bayrağı- Bayi Toplantısı Kırlangıç Bayrak- Bayi Toplantısı Masa Bayrağı- Bayi Toplantısı Yelken Bayrak


Bayi Toplantısı Tül Kumaş Süslemeleri Hizmeti:

Bayi Toplantısı Süslemesi konusunda Kumaş Süsleme ve Tül Süsleme çok tercih edilen bir hizmet birimimizdir. Çünkü Bayi Toplantısı Tül Süsleme ve Kumaş Süsleme Bayi Toplantısı Süsleme Hizmetini şık bir görüntüye kavuşturmaktadır.


Bayi Toplantısı Çiçek Süsleme Hizmeti

Bayi Toplantısında Çiçek Süsleme Hizmeti ile hem görsel hem de duyusal bir yolculuk yaşatmaktayız. Rengarenk çiçek süsleme yapan dekoratörlerimiz size hoş bir görüntü sunmaktadır.


Bayi Toplantısı Mum Süsleme Hizmeti:

Bayi Toplantısı Mum Süsleme hizmeti ile mekanları rengarenk mumlarla aydınlatıyoruz.


Bayi Toplantısı Ses Sistemi ve Dj Hizmeti:

Ses Sistemi kiralama, Işık Sistemi Kiralama hizmeti ile profesyonel bir teknik altyapı sunuyoruz. Dj kiralama hizmetimiz ile de işitsel bir mükemmellik yaşıyorsunuz.
Bayi Toplantısı Ses Sistemi Kiralama hizmeti-Bayi Toplantısı Dj Kirala


Bayi Toplantısı Jenaratör

Bayi Toplantısı Etkinlik mekanında bulunmaması halinde; etkinliğin aksamamı açısından alanda bir adet jenaratör bulunduruyoruz.
Bayi Toplantısı Simültane Sistemleri Hizmeti:

Bayi Toplantısı sırasında yurtdışından gelen ve veya yabancı misafirleriniz için profesyonel Simültane Sistemlerimizle yanınızdayız. Simültane çeviri- Simültane Sistem


Bayi Toplantısı Çadır Sistemleri Hizmeti

Hava koşullarının sürekli değiştiği ülkemizde bayi Toplantısı organizasyonlarında birbirinden farklı büyüklükte ve tasarımlardaki çadır kiralama hizmetimizle sürprizlerle karşılaşmadan önlemlerimizi alıyoruz.
Bayi Toplantısı Çadır Kirala- Bayi Toplantısı organizasyon Çadır Temini- Çadır Kurulumu


Bayi Toplantısı Podyum Sistemleri Temini:
Bir Bayi Toplantısında teknik alt yapının en önemli unsurlarından biri olan podyum sistemleri farklı alternatifleriyle kullanılmaktadır. Podyum Sistemi Kiralama- Podyum temini- Podyum Sistemleri Kirala

Bayi Toplantısı Havai Fişek Gösterileri: Bayi Toplantısı bitiminde gökyüzünü, misafirlerinizin aklından çıkartmayacağı bir renk cümbüşüne çeviriyoruz.
Havai Fişek Gösterileri- Havai Fişek Temini- Volkan Temini- Şelale Temini


Bayi Toplantısı  Catering Hizmeti:
Organizasyonların tadı damağı catering hizmeti ile hijyenik ve kaliteli yemeğin farkını yaşıyorsunuz.
Bayi Toplantısı Kokteyl menü-Bayi Toplantısı Kokteyl Masası Kirala-Bayi Toplantısı Garson kirala

Bayi Toplantısı Sokak Satıcıları
Organizasyonların bambaşka tadı eğlendirici sokak satıcıları…Patlamış Mısır, Pamuk helva, Osmanlı macunu, Kestane ve Maraş dondurma ve onlarca çeşit. Nostaljik tadlar için o kadar çok seçeneğiniz var ki!

Bayi Toplantısı Pamuk Şeker Arabası Kirala- Bayi Toplantısı Pop Corn Arabası Kirala Bayi Toplantısı Osmanlı Macunu Kirala- Bayi Toplantısı Maraş Dondurması Kirala

Bayi Toplantısı Gösteri Ekipleri Temini:
Bayi Toplantısı Sihirbaz kiralama; Jonglör Kiralama, Tahtabacak kiralama; karikatürist kirala müşterilerimizin daha renkli bir Bayi Toplantısı Düzenlemesi için bir araya gelmektedir.

Aşuk ile Maşuk Kirala-Bayi Toplantısı Mehter Takımı Gösterisi-Sihirbaz Kiralama- Jonglör Kiralama- Tahtabacak Kiralama- Dansçı Kiralama-

Bayi Toplantısı Dans Grupları Ekipleri Temini:
Bayi Toplantısı Folklor ekibi kirala; dans ekibi kirala; modern dans ekibi kiralama; Bayi Toplantısınuza ritim katan bir etkinlik bölümüdür. Bayi Toplantısı Halk Oyunları- Bayi Toplantısı Modern Dans Ekibi- Bayi Toplantısı Yöresel Dans Ekipleri

Bayi Toplantısı Müzik Grupları·
Organizasyonlarınızda yılların profesyonellerinin nağmeleriyle keyiflenmek ve eğlencenin doruklarına varmak için …

Müzik ekibi kirala; Orkestra temini; Bando Kirala; Pop Müzik grubu Kirala.

Bayi Toplantısı Trio Temini
Bayi Toplantısı Süresince Keman; Akordeon ve gitar vb. enstrümanlarla misafirlerinize hoş bir müzik dinletisi sunmaktadır. Trio Kirala- Trio Temini

Bayi Toplantısı Sahne Stand Tasarımı
Görkemli bir bayi toplantısının en önemli belirtisi oluşturmuş olduğunuz sahne tasarımı ile ortaya çıkar. Ve ihtişamı gözler önüne serecek olan o sahnedir. Yıllardır olduğu gibi farklı tasarımları sadece size özel hayata geçiriyoruz.

Bayi Toplantısı Host – Hostes Temini
Yıllardır bir çok bayi toplantısı, açılış, fuar organizasyonlarında başarılı ile görev almış host hostes kadromuz sizin marka değerlerinizin en önemli temsilcileri olduklarının bilinciyle hareket etmektedir. Sorunsuz ve sorumluluk sahibi ekip elemanlarımız size en doğru hizmeti sunmaya devam etmektedir Hostes Kirala- Hostes Temini- Host Kirala- Host Temini

Bayi Toplantısı Promosyon Malzemeleri
Promosyon ancak doğru bir seçim yapıldığında istenilen başarıya ulaşılır. Bırakın bu seçimi sizin adınıza biz yapalım. Binlerce seçenek arasından size en yakışanı en ekonomik olanını buluyoruz; bütçelendiriyor ve size sunuyoruz.

Promosyon Malzemesi; Bayi Toplantısı Promosyon Malzemesi; Bayi Toplantısı Promosyon Malzemesi Temini

Bayi Toplantısı Araç Kiralama
Bayi Toplantısı sırasında gerek ekiplerin saha çalışmaları gerekse misafirlerinizin karşılanması; transferleri için araç kiralama hizmeti sağlamaktayız.

Bayi Toplantısı Basın Danışmanlığı

Bayi Toplantısı’nda Hedef kitlenize mesajınızı doğru yerde, doğru zamanda etkili ve yalın bir dille anlatmak mı istiyorsunuz? Müşterilerinizi sadece reklam araçlarıyla değil, haber dilinin samimi ve detaylı anlatımıyla mı yakalamak istiyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz. Tüm gazete, dergi, radyo, televizyon ve internet mecralarında müşterilerinizin izleyebileceği uygun yer ve zamanda etkili bir stratejiyle ulaşmak için bizi arayın...

Bayi Toplantısı Masa Sandalye Kiralama

İster Kapalı Alan Bayi Toplantısı isterse Açık Alan Bayi Toplantısı olsun; ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ölçüde ve adette masa sandalye kiralama hizmeti vermekteyiz. Masa Sandalye Kiralama- Masa Kiralama- Sandalye Kiralama-

Bayi Toplantısı Uçak Bileti

Bayi Toplantısı dahilinde gerçekleştirilen tüm uçak bileti hizmetleri partner turizm acentemiz tarafından verilmektedir.

Bayi Toplantısı Konaklama


Bayi toplantısına katılım gösteren tüm konukların rahat edeceği konforda ve toplantı mekanına yakın lokasyonda bir otel konaklama hizmeti için belirlenmektedir.

Bayi Toplantısı  Kamera Çekimi Hizmeti


 Profesyonel Kameramanımız ve Kamera çekim hizmeti veren ekibimiz  Bayi Toplantısı sırasında en değerli anlarınızda yanınızda oluyor Kamera çekimi kamera çekim Hizmeti

Bayi Toplantısı Fotoğraf Çekimi Hizmeti

Bayi Toplantısı Sırasında Fotoğrafçımız Bayi Toplantısı etkinliği içerisinde en kaliteli kareleri çekerek size sunmaktadır.

Fotoğraf çekimi- Fotoğrafçı Kiralama

BİZE ULAŞIN

Biz Sizi Arayalım

Etkinlik Tarihini Seçiniz ?

Etkinlik Türünü Seçiniz ?

İkram Türünü Seçiniz ?

Başlangıç Saatini Seçiniz ?

Bitiş Saatini Seçiniz ?

Mekan Seçiniz ?

Hangi Yakadasınız ?

Adınız ve Soyadınız ?

E-Posta Adresiniz ?

Telefon Numaranız ?

Size Nasıl Ulaşalım ?