AVM AVM AVM AVM AVM Etkinlikleri

Aynı anda binlerce kişinin ziyaret ettiği bir mekanda ziyaretçileri bir arada tutmak ve onlara alışveriş yaparken hoşça vakit geçirme imkanını sağlamak için ekibimiz, hedef kitlenize göre onlarca seçeneği bir araya getirdi. Dönemsel aktivitelerle (yılbaşı-anneler babalar günü vb.) profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla ve yaratıcı fikirlerimizle yanınızdayız.

ORGANİZASYON MERKEZİ

HİZMETLERİMİZ

Dönemsel Dekorasyon

Avm Etkinlikleri

Gösteri Ekipleri

Avm Etkinlikleri

Müzik Grupları

Avm Etkinlikleri

İmza Günleri

Avm Etkinlikleri

Söyleşiler

Avm Etkinlikleri

NASIL ÇALIŞIR ?

Brifing

Müşteri isteklerinin alındığı ilk toplantı

Konsept

Brif doğrultusunda temanın belirlenmesi

Planlama

Etkinlik kurgusu ve bütçenin hazırlanması

Check List

Kontrol listesinin hazırlanması ve üretim takvimi

Event Brief

Tüm ekiple yapılacak kurgu toplantısı

Senaryo

Etkinlik senaryosunun hazırlanması

Takip

Son düzenleme için etkinlik alanında tüm ekiple buluşma


Risk

Etkinlik risk faktörlerinin gözden geçirilmesi (Hava durumu - trafik vb.)

Son Toplantı

Müşteri ile sahada son toplantı


Saha

Ekip ve ekipmanların sahaya yerleşimi


Organizasyon

Planlama dahilinde etkinliğin hayata geçirilmesi

Raporlama

Bireysel / kurumsal müşteriye rapor sunumu


Avm Etkinlikleri Organizasyonu

Birbirinden çok farklı SES deki Avm ziyaretçileri üzerinde etki bırakabilmek ve AVM nin daimi ziyaretçileri haline dönüştürebilmek için farklı konseptler üzerinde çalışmaktayız. Sektörel tecrübemizle gerçekleştirmiş olduğumuz Çocuk Kulubü etkinliklerinden; her yaştaki katılımcıya özel yarışmalar ve ziyaretçileri AVM’ye çekecek , keyifle zaman geçirmelerini sağlayacak projelerle bir adım öndeyiz.

AVM Etkinlikleri’nde nelere dikkat etmelisiniz:

Geniş kitlelere hitap eden organizasyonlarda en önemli detay kitle psikolojisini anlayabilmektir. Çünk Avm içerisinde çok farklı yerlerden çok farklı statülerden insanlar bulunmaktadır. Bu sebeple yapacağınız etkinlik kurgusunun AVM genel yapısına ve ziyaretçi profiline mutlaka uyum göstermelidir. Çocuk etkinlikleri yapacaksanız; Çocuk Kulübü etkinliklerinde her çocuğu birey olarak algılamalı ve kendisini gruba dahil hissetmesini sağlamalısınız. Organizasyon Merkezi ekibi 10 yıldır gerçekleştirdiği AVM etkinlikleri ve özellikle çocuk kulübü çalışmalarıyla alanında emin adımlarla ilerlemektedir.

AVM Etkinliklerinde Vermiş Olduğumuz Hizmetler;


AVM Etkinlikleri AVM Dekorasyon: Dönemsel olarak gerçekleştirmiş olduğumuz AVM Dekorasyonları ile Avm ziyaretçilerinin dikkatini çekecek tasarımlara imza atıyoruz. Her AVM dekorasyonu çalışmamızda yapılmamış AVM süsleme çalışmasının peşinde oluyoruz.Alışveriş Merkezi Süsleme- Alışveriş Merkezi Dönemsel Süsleme-Alışveriş Merkezi Ramazan Süsleme

AVM Etkinlikleri Çocuk Kulübü Etkinlikleri: Çocukların katılım gösterdiği ve yıllardır başarıyla sürdürmüş olduğumuz Çocuk kulübü etkinliklerimizde çocukları birer birey olarak algılamamız AVM projelerimizde işimize vermiş olduğumuz özeni bir kat daha artırmıştır.

AVM Etkinlikleri Gösteri Ekipleri: Dönemsel olarak sahne alan AVM Gösteri ekibi ziyaretçilere dikkat çekici ve eğlendirici gösteriler sunmaktadır.

AVM Etkinlikleri Yarışma Organizasyonları: Avm etkinlikleri’ne özel olarak hazırlanan kurgular eşliğinde gerçekleştirilen yarışmalarla dönemsel avm organizasyonlarına yeni bir boyut kazandırmaktayız. Her yaştan ve her cinsiyetten ziyaretçinin rahatlıkla katılım gösterebileceği yarışmalarımız eğlence dolu saatlerin yaşanmasına sebep olmaktadır. Alışveriş Merkezi Yarışmaları

AVM Etkinlikleri Müzik Grupları: AVM Ziyaretçilerinin hoşça zaman geçirmelerini sağlayan ve güzel melodiler eşliğinde Avm içierisinde alışveriş yapabilmelerini sağlayan alanında profesyonel müzik gruplarımız AVM Etkinlikleri kapsamında sahne almaktadır.

AVM Etkinlikleriİmza Günleri: Farklı alanlarda başarı elde etmiş; kimi zaman bir ses sanatçısı kimizi zaman bir tiyatro oyuncusu kimi zaman bir yazar ya da farklı bir dalda hayran kitlesi oluşturmuş bir sanatçı için kurumsal kimliğe uygun imza günleri düzenlemekteyiz.

AVM Etkinlikleri Söyleşi: Konusunda uzman bir kişinin görüşlerini paylaştığı ve Avm Ziyaretçilerinin soru ve görüşlerine yanıt verdiği; her hafta farklı bir konunun ve konuğun yer aldığı söyleşiler yapmaktayız.

BİZE ULAŞIN

Biz Sizi Arayalım

Etkinlik Tarihini Seçiniz ?

Etkinlik Türünü Seçiniz ?

İkram Türünü Seçiniz ?

Başlangıç Saatini Seçiniz ?

Bitiş Saatini Seçiniz ?

Mekan Seçiniz ?

Hangi Yakadasınız ?

Adınız ve Soyadınız ?

E-Posta Adresiniz ?

Telefon Numaranız ?

Size Nasıl Ulaşalım ?